29 czerwca 2021

Senator na uroczystości w Zespole Szkół
Zakończył się kolejny rok szkolny. W miniony piątek uczniowie szkół podstawowych i średnich spotkali się w szkołach po raz ostatni, by odebrać świadectwa za miniony okres nauki. W uroczystym zakończeniu roku i pożegnaniu absolwentów w Zespole Szkół w Jabłonowie Pomorskim uczestniczył senator Ryszard Bober oraz starosta Piotr Boiński.
„Był to trudny rok zarówno dla nauczycieli jak i uczniów. Pandemia zasadniczo zmieniła wszystkie obszary naszego życia: od pracy, wypoczynku i podróży po naukę szkolną. Podczas lockdownu zamknięto szkoły podstawowe, średnie i wyższe, a nauczanie zdalne stało się nową normą. Jednak szkoła to nie tylko budynek – nauczyciele robili, co w ich mocy, aby zapewnić swoim uczniom odpowiednią edukację. Składam im za to wyrazy szacunku i podziękowania” – powiedział senator Ryszard Bober.
Podczas uroczystości symbolicznymi różami pożegnano kończonych naukę uczniów Branżowej Szkoły I stopnia i wręczono świadectwa pozostałym uczniom. Przekazano także wyróżnienia dla uczniów, którzy osiągnęli najlepsze wyniki w nauce i reprezentowali szkołę w konkursach. Na szczególne wyróżnienie zasłużył Sebastian Rejewski, uczeń klasy I Liceum Ogólnokształcącego, który uzyskał tytuł najlepszego ucznia Zespołu Szkół, a także zwyciężył w Wojewódzkim Konkursie im. gen. bryg. prof. Elżbiety Zawackiej „Oni tworzyli naszą historię” oraz w Regionalnym Konkursie Wiedzy o Samorządzie Terytorialnym. Nagrodę i specjalne gratulacje przekazał mu senator Ryszard Bober.
Biuro Senatora RP
Ryszarda Bobera
fot. Biuro Senatora RP
 

 

powrót

 


Jeśli uważasz, że jakaś fotka narusza twoją prywatność, napisz do moderatora


strona główna serwisu »»» www.jablonowo.com