24 czerwca 2021

SZYMON BRODA ÓSMYM ZAWODNIKIEM "PKO BIEGU NA 5" W BIAŁYMSTOKU
W niedziele, 20 czerwca br., na ulicach Białegostoku został rozegrany PKO Bieg na 5, w którym ponad 800 biegaczy zmierzyło się ze sobą na dystansie 5 kilometrów. Poza walką ze wspomnianym dystansem, zawodnicy musieli się zmierzyć z upalnym słońcem oraz z temperaturą powyżej 30 stopni.

Pomimo niesprzyjających warunków pogodowych, w biegu tym dobrze zaprezentował się Szymon Broda z ABiC Jabłonowo Pomorskie, który na mecie z czasem 17:41 zajął 8 miejsce wśród wszystkich 625 zawodników, którzy ukończyli bieg. Po biegu w strefie mety Szymon Broda otrzymał medal, oraz gratulacje od Rafała Rudnickiego – Zastępcy Prezydenta Miasta Białystok. Zwycięzcą PKO Biegu na 5 z czasem 15:40 został Andrzej Leończuk z Białegostoku.

Szymonowi gratulujemy oraz dziękujemy za godne reprezentowanie Miasta i Gminy Jabłonowo Pomorskie we współzawodnictwie krajowym.