6 maja 2021

MIĘDZYNARODOWY DZIEŃ STRAŻAKA
4 maja w Dzień Świętego Floriana – patrona strażaków, obchodzony jest Międzynarodowy Dzień Strażaka.

Z tej okazji Burmistrz Miasta i Gminy Jabłonowo Pomorskie Przemysław Górski wraz ze swoim Zastępcą Jędrzejem Kucharskim oraz Przewodniczącym Rady Miejskiej Zbigniewem Mikuliczem przygotowali życzenia do wszystkich strażaków, które 6 maja 2021 roku przekazane zostały na ręce Prezesów jednostek Ochotniczych Straży Pożarnych z terenu Miasta i Gminy Jabłonowo Pomorskie.

Specyfika Waszej trudnej i niebezpiecznej służby powoduje, że stale jesteście w akcji lub oczekiwaniu na wezwanie. Miniony rok, był dla Was szczególnie trudny, zakres Waszych działań powiększył się o te związane ze wsparciem i przeciwdziałaniem skutkom pandemii wirusa Covid-19. Dlatego serdecznie dziękujemy za Waszą dotychczasową służbę społeczeństwu, życzymy dużo sukcesów, pomyślności oraz satysfakcji i dumy z dotychczasowych osiągnięć - podkreśla Burmistrz Przemysław Górski

Na zakończenie uroczystości przedstawiciele władz Samorządowych raz jeszcze podziękowali za dotychczasową współpracę i poświęcenie na rzecz lokalnej społeczności. Serdeczne podziękowania do Druhów skierował także Prezes Zarządu Miejsko-Gminnego OSP Jabłonowo Pomorskie Wojciech Piotrowski.
UMiG, ic fot. UMiG
 

 

powrót

 


Jeśli uważasz, że jakaś fotka narusza twoją prywatność, napisz do moderatora


strona główna serwisu »»» www.jablonowo.com