31 stycznia 2021

29 Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy już za nami!
W niedzielę, 31 stycznia 2021 roku, od samego rana Sztab WOŚP w Jabłonowie Pomorskim rozpoczął kwestę uliczną oraz przygotowania do 29. Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.
Ze względu na aktualną sytuację sanitarno-epidemiologiczną tegoroczny finał był zupełnie inny niż te dotychczasowe. Nie było tradycyjnego światełka do nieba, koncertów, turnieju piłki nożnej czy też turnieju badmintona.
Mimo to udało nam się spotkać i rozgrzać nasze serca oraz portfele.
Jabłonowski Sztab WOŚP na czele z Marcinem Olszewskim w ramach tegorocznego „finału z głową” zorganizował kiermasz przed Centrum Kultury i Sportu w Jabłonowie Pomorskim, gdzie mieszkańcy mogli kupować gadżety oraz ciasta, z których cały dochód zostanie przekazany na sprzęt dla laryngologii, otolaryngologii i diagnostyki głowy. Nie zawiedli również wolontariusze, którzy pojawili się we wszystkich zakątkach Miasta i Gminy Jabłonowo Pomorskie. Już po raz drugi pomogli również miłośnicy morsowania, którzy przy okazji finału WOŚP zorganizowali wspólną kąpiel w jeziorze Dużym w Nowej Wsi. Najważniejszym punktem morsowania była oczywiście puszka WOŚP. Ponadto, po raz kolejny, do działań jabłonowskiego Sztabu włączyła się Szkoła Podstawowa w Bursztynowie.
Dodatkowo zorganizowano także szereg innych przedsięwzięć, po to by podczas tegorocznego finału zebrać jak największą kwotę pieniędzy. Od początku stycznia na profilu Facebook jabłonowskiego sztabu WOŚP można było online licytować gadżety, a w sklepach oraz punktach usługowych na terenie Miasta i Gminy Jabłonowo Pomorskie były ulokowane puszki.
Serdecznie dziękujemy wszystkim i każdemu z osobna za włączenie się w tegoroczną edycję Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, jednocześnie jest nam niezmiernie miło poinformować, że dzięki Waszemu zaangażowaniu, na tę chwilę, udało się zebrać 27 635,14 zł!
ic fot. ic
 

 

powrót

 


Jeśli uważasz, że jakaś fotka narusza twoją prywatność, napisz do moderatora


strona główna serwisu »»» www.jablonowo.com