17 września 2020

Oddaj swoją krew i pomóż Nadii wrócić do zdrowia!
Po raz kolejny brodniccy policjanci wspólnie z pracownikami Brodnickiego Terenowego Oddziału Regionalnego Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa z Brodnicy organizują zbiórkę krwi dla Nadii Przybyłowskiej. Już 1 października br. możesz przyjść do ambulansu zaparkowanego przy budynku brodnickiej komendy i podzielić się największym darem- swoją krwią!


Nadia, to niespełna 5-letnia córka brodnickiego policjanta, u której 4 maja br. zdiagnozowano ostrą białaczkę limfoblastyczną. Dziewczynka, po raz kolejny potrzebuje naszej pomocy!

1 października w godz. 9.00-14.00 na parkingu Komendy Powiatowej Policji w Brodnicy, przy ul. Zamkowej 13, odbędzie się zbiórka krwi, przeznaczona dla Nadii Przybyłowskiej. Do zaparkowanego mobilnego ambulansu Regionalnego Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa może przyjść każdy chętny i podzielić się drogocennym darem, jakim jest krew.
Zapraszamy do udziału w zbiórce krwi!
Przypomnijmy, że dawcą krwi może zostać osoba, która nie ma żadnych dyskwalifikujących jej chorób, mieszcząca się w określonej grupie wiekowej i wagowej czyli między 18 a 65 rokiem życia, ważąca nie mniej niż 50 kg.

Pamiętaj, Twoja krew może uratować życie nie tylko Nadii ale i wielu innym potrzebującym!
asp. szt. Agnieszka Łukaszewska
Oficer Prasowy
Komendanta Powiatowego Policji w Brodnicy
fot. KPP w Brodnicy
 

 

powrót

 


Jeśli uważasz, że jakaś fotka narusza twoją prywatność, napisz do moderatora


strona główna serwisu »»» www.jablonowo.com