25 czerwca 2020

Władysław Kosiniak-Kamysz w kujawsko-pomorskim
23 czerwca (wtorek) kandydat na Prezydenta RP Władysław Kosiniak-Kamysz odwiedził województwo kujawsko-pomorskie. Na wyborczej trasie znalazło się Lipno, Włocławek, Skępe, Bydgoszcz i Toruń oraz Grudziądz.
W napiętym programie dnia nie zabrakło spotkań z mieszkańcami regionu, merytorycznych rozmów i dyskusji. Gospodarzem wizyty w Grudziądzu był senator Ryszard Bober, który zaprosił Władysława Kosiniaka-Kamysza do wspólnego otwarcia biura senatorskiego przy ul. Wybickiego 15. W krótkiej uroczystości wzięli również udział m.in.: poseł Paweł Szramka, wicemarszałek województwa Zbigniew Sosnowski, prezydent Grudziądza Maciej Glamowski, wiceprezydent Szymon Gurbin oraz członkowie sztabu Władysława Kosiniaka-Kamysza i lokalni działacze PSL. Wspólnie z senatorem Ryszardem Boberem otwarcie swojego biura przy Wybickiego 15 świętowało Stowarzyszenie Obywatelski Grudziądz na czele z panią prezes Beatą Kulpińską-Gurbin.
Po symbolicznym przecięciu wstęgi wszyscy goście udali się na Rynek, gdzie odbyło się spotkanie Władysława Kosiniaka-Kamysza z mieszkańcami Grudziądza. Kandydat PSL na prezydenta opowiedział o swoim programie wyborczym oraz odpowiedział na bezpośrednie pytania mieszkańców. Był też czas na wspólne zdjęcia.
Biuro Senatora RP
Ryszarda Bobera
fot. ps
 

 

powrót

 


Jeśli uważasz, że jakaś fotka narusza twoją prywatność, napisz do moderatora


strona główna serwisu »»» www.jablonowo.com