8 kwietnia 2019

„Przyjazny Dzielnicowy”- III edycja konkursu. Zgłoś dzielnicowego z powiatu brodnickiego
Komenda Wojewódzka Policji w Bydgoszczy ogłosiła III edycję konkursu pt. „Przyjazny Dzielnicowy” mający na celu wyróżnienie dzielnicowych, którzy w ocenie społecznej wykazują się szczególnym zaangażowaniem i profesjonalizmem. Założenia konkursu wpisują się w cele programu Ministerstwa Spraw Wewnętrznych i Administracji pn. „Dzielnicowy bliżej nas”. Zachęcamy do zgłaszania dzielnicowych z powiatu brodnickiego, którzy zdaniem Państwa zasłużyli na wyróżnienie.


„Przyjazny Dzielnicowy” to III edycja konkursu ogłoszonego przez Komendę Wojewódzką Policji w Bydgoszczy. Celem konkursu jest wyróżnienie dzielnicowego, który w ocenie lokalnej społeczności wykazuje się szczególnym zaangażowaniem i profesjonalizmem zawodowym, co przyczynia się do poprawy bezpieczeństwa lub rozwiązania problemu społeczności, a także dzielnicowych wyróżniających się szczególna empatią i zaangażowanych w pomoc osobom w trudnych sytuacjach życiowych. Założenia konkursu wpisują się w cele programu Ministerstwa Spraw Wewnętrznych i Administracji pn. „Dzielnicowy bliżej nas”.
Zgłoszenia do konkursu może dokonać osoba, instytucja lub organizacja. Zgłoszenie powinno dotyczyć indywidualnego dzielnicowego obecnie pełniącego służbę w jednostce Policji zlokalizowanej na terenie województwa kujawsko-pomorskiego.
Dzielnicowych można zgłaszać:
- drogą elektroniczną przesyłając zgłoszenie na adres e-mail:
przyjazny.dzielnicowy@bg.policja.gov.pl
- listownie na adres: Wydział Prewencji, Komenda Wojewódzka Policji w Bydgoszczy, ul. Aleja Powstańców Wielkopolskich 7, 85-090 Bydgoszcz
Zgłoszenie powinno zawierać:
- imię i nazwisko dzielnicowego,
- jednostka, w której służy zgłaszany dzielnicowy ( nazwa i miejscowość),
- imię i nazwisko, miejsce zamieszkania, numer telefonu osoby zgłaszającej w celu możliwości weryfikowania zgłoszenie,
- opis zdarzenia, problemu, działalności dzielnicowego na rzecz zgłaszającego lub społeczności lokalnej.
Zgłoszenia do konkursu można przesyłać do 23 czerwca 2019 roku. Ogłoszenie wyników nastąpi 2 lipca 2019 na stronie internetowej organizatora.
Zachęcamy do zgłaszania dzielnicowych z terenu powiatu brodnickiego.
Wykaz dzielnicowych z Komendy Powiatowej Policji w Brodnicy znajduje się na stronie internetowej KPP Brodnica, w zakładce DZIELNICOWI

Asp.sztab. Agnieszka Łukaszewska
Oficer Prasowy
Komendanta Powiatowego Policji w Brodnicy
fot. KPP
 

 

powrót

 


Jeśli uważasz, że jakaś fotka narusza twoją prywatność, napisz do moderatora


strona główna serwisu »»» www.jablonowo.com