8 stycznia 2019

JASEŁKA BOŻONARODZENIOWE PRZEDSZKOLAKÓW
W Centrum Kultury i Sportu w Jabłonowie Pomorskim wciąż trwa świąteczna atmosfera. Wszystko za sprawą jasełek, które 8 stycznia 2019 roku wystawili milusińscy z Przedszkola Samorządowego w Jabłonowie Pomorskim.

Ten świąteczny występ przygotowały dzieci z grupy 6-latków wspólnie z p. Magdaleną Jagielską-Frygier oraz p. Patrycją Kamińską. Świąteczny nastrój podkreślały niecodzienne stroje dzieci, które zostały przygotowane we współpracy z rodzicami występujących dzieci oraz bożonarodzeniowa dekoracja sali.

Przedszkolaki na moment przestały być zwykłymi dziećmi i zmieniły się w najświętszą rodzinę, anioły, górali, góralki, owieczki i królów, przenosząc wszystkich obecnych w czasy sprzed dwóch tysięcy lat. Mali artyści z dużym przejęciem i zaangażowaniem wiernie odtwarzali swoje role, prezentowali umiejętności recytatorskie i wokalne.

Występom z wielkim zaciekawieniem oraz uśmiechem na twarzy przyglądali się: Kierownik Banku Spółdzielczego w Brodnicy Oddział w Jabłonowie Pomorskim Arleta Jagusz, Radny Rady Miejskiej Marcin Olszewski, Dyrektor Szkoły Podstawowej im. Janusza Kusocińskiego w Jabłonowie Pomorskim Anna Berent, Dyrektor Centrum Kultury i Sportu w Jabłonowie Pomorskim Justyna Prajs oraz Dyrektor Miejsko-Gminnej Biblioteki Publicznej w Jabłonowie Pomorskim Mariola Olszewska.

Po występach, za które przedszkolaki otrzymały od rodziców gromkie brawa, Dyrektor jabłonowskiego przedszkola Danuta Kulisz podziękowała za przybycie i złożyła wszystkim serdeczne życzenia.
UMiG, IC fot. IC
 

 

powrót

 


Jeśli uważasz, że jakaś fotka narusza twoją prywatność, napisz do moderatora


strona główna serwisu »»» www.jablonowo.com