18 czerwca 2018

Miejsko-Gminne Zawody w Sportach Pożarniczych (2)
W niedzielę, 17 czerwca 2018 roku, na stadionie miejskim w Jabłonowie Pomorskim odbyły się Miejsko-Gminne Zawody w Sportach Pożarniczych. W zawodach udział wzięły Młodzieżowe Drużyny Pożarnicze Ochotniczej Straży Pożarnej z Bukowca, Konojad i Jabłonowa Pomorskiego i Drużyny Ochotniczych Straży Pożarnych z Konojad, Płowęża, Bukowca i Jabłonowa Pomorskiego oraz gościnnie drużyna OSP Nieżywięć. Po rozegranych konkurencjach w kategorii Drużyn Młodzieżowych I miejsce zajęła drużyna Konojad, II miejsce wywalczyła sobie drużyna z Bukowca, natomiast III miejsce należało do drużyny z Jabłonowa Pomorskiego. Wśród Drużyn OSP najlepszą drużyną okazała się Ochotnicza Straż Pożarna z Konojad, zaraz za nimi na podium stanęła drużyna OSP Bukowiec, na III miejscu znalazła się drużyna OSP Jabłonowo Pomorskie, a IV miejsce przyznano drużynie z Płowęża.

Komisję sędziowską do Młodzieżowych Zawodów Sportowo-Pożarniczych powołał Wojewódzkie Kolegium Sędziów Województwa Kujawsko-Pomorskiego, a sędzią głównym zawodów był Roman Hanuszewski. Natomiast w zawodach Sportowo-Pożarniczych komisję sędziowską powołał Komendant Powiatowy PSP w Brodnicy, a sędzia głównym był mł. bryg. Waldemar Przeczewski.

Nagrody i pamiątkowe puchary zwycięskim drużynom wręczyli: Burmistrz Miasta i Gminy Jabłonowo Pomorskie Przemysław Górski wraz z Przewodniczącym Rady Miejskiej Jabłonowa Pomorskiego Krzysztofem Kamińskim, Prezesem Zarządu Oddziału Miejsko-Gminnego OSP Wojciechem Piotrowskim i Burmistrzem Seniorem Tadeuszem Fuks.

Gratulujemy wszystkim za obecność, a zwycięzcom gratulujemy.
UMiG fot. Iga Czepkowska
strona 1 | strona 2 | strona 3

 

»»» strona 3

 

powrót

 


Jeśli uważasz, że jakaś fotka narusza twoją prywatność, napisz do moderatora


strona główna serwisu »»» www.jablonowo.com