15 maja 2018

Podinsp. Krzysztof Grugiel Pełniącym Obowiązki Pierwszego Zastępcy Komendanta Powiatowego Policji w Brodnicy

Wczoraj (14.05.) w Komendzie Powiatowej Policji w Brodnicy, podczas uroczystej zbiórki policjantów oraz pracowników cywilnych brodnickiej komendy, w obecności Komendanta Wojewódzkiego Policji w Bydgoszczy, insp. Pawła Spychały odbyło się wprowadzenie Pierwszego Zastępcy Komendanta Powiatowego Policji w Brodnicy, podinsp. Krzysztofa Grugiel.

Wczoraj (14.05.) Komendant Wojewódzki Policji w Bydgoszczy insp. Paweł Spychała przywitał w brodnickiej komendzie podinsp. Krzysztofa Grugiel, który od wczoraj pełni obowiązki Pierwszego Zastępcy Komendanta Powiatowego Policji w Brodnicy. W spotkaniu wzięli udział pełniący obowiązki Komendanta Powiatowego Policji w Brodnicy, podinsp. Skoneczka, kadra kierownicza komendy oraz pracownicy cywilni.

Podinsp. Krzysztof Grugiel wstąpił do służby w 1991 roku. Od 2010 roku realizował zadania służbowe na stanowisku naczelnika Wydziału Prewencji i Ruchu Drogowego w Nowym Mieście Lubawskim. Podinsp. Krzysztof Grugiel pełniąc obowiązki w brodnickiej jednostce odpowiedzialny jest za pion prewencji.

st.asp. Agnieszka Łukaszewska
Oficer Prasowy
Komendanta Powiatowego Policji w Brodnicy
fot. KPP w Brodnicy
 

 

powrót

 


Jeśli uważasz, że jakaś fotka narusza twoją prywatność, napisz do moderatora


strona główna serwisu »»» www.jablonowo.com