25 stycznia 2017

Nagroda dla dyrektora Brodnickiego Szpitala
Dyrektor brodnickiego szpitala wyróżniony tytułem Menadżer roku 2016 w Ochronie Zdrowia

Dariusz Szczepański – dyrektor Zespołu Opieki Zdrowotnej Samodzielnego Publicznego Zakładu Opieki Zdrowotnej im. R Czerwiakowskiego w Brodnicy otrzymał wyróżnienie Menadżer Roku 2016 w Ochronie Zdrowia w kategorii Placówki Publiczne w prestiżowym konkursie wydawnictwa medycznego TERMEDIA.

Kapituła konkursu w uzasadnieniu wyróżnienia nagrodziła dyrektora za stworzenie jednego z najlepszych szpitali powiatowych i spektakularną zmianę systemu zarządzania pozwalającą na likwidację zadłużenia, a także za zakończenie inwestycji o wartości 45 mln złotych pod nazwą „ Rozbudowa, przebudowa, nadbudowa istniejących obiektów ZOZ w Brodnicy”

- ten projekt nam się bardzo spodobał, ponieważ była to realizacja budowy i oddanie do użytku nowego szpitala o charakterze powiatowym, czyli pierwszego stopnia referencyjności, szpitala który w naszej opinii jest najprawdopodobniej najnowocześniejszym szpitalem tego typu w Polsce. Wiadomo, że jest to praca zespołowa, ale dyrektor jednak jako lider tego projektu, doprowadzając go do końca zasłużył naszym zdaniem na to wyróżnienie - mówi prof. nadzw. Jarosław Fedorowski – prezes Polskiej Federacji Szpitali.

Dariusz Szczepański odebrał wyróżnienie z rąk ministra zdrowia Konstantego Radziwiłła podczas uroczystej gali na Zamku Królewskim w Warszawie 19 stycznia 2017 r.

- to było ogromne przeżycie dla mnie, ponieważ nagrodę dała branża medyczna. Kapituła składała się z 27 osób. Dostaliśmy nagrodę za
rozbudowę szpitala, celową mówię „my”, a nie „ja” ponieważ menadżer jest osamotniony w momencie podejmowania decyzji, jeśli nie potrafi zbudować zespołu do realizacji swojej misji to niestety nigdy nie będzie osiągał zamierzonych celów, a jak widać udało nam się osiągnąć wyznaczony cel. Zauważyli to nie tylko mieszkańcy Brodnicy ale także branża medyczna – mówi dyrektor Dariusz Szczepański.

Dyrektor odebrał nagrodę w towarzystwie zwycięscy tej kategorii prof. dr hab. n, med. Macieja Banacha – dyrektora Instytutu Centrum Zdrowia Matki Polki w Łodzi oraz drugiej wyróżnionej osoby Krystyny Walendowicz – dyrektor Wojewódzkiego Szpitala Rehabilitacyjnego w Zakopanem.

ZOZ Brodnica
(fot. Archiwum Wydawnictwa Termedia/Żelazna Studio
oraz wykonane przez nasz szpital)
więcej»»» https://www.youtube.com/watch?v=Aj92gKNYKNs

 

powrót

 


Jeśli uważasz, że jakaś fotka narusza twoją prywatność, napisz do moderatora


strona główna serwisu »»» www.jablonowo.com